يار واقعی

سلام

حتما جمکران رفته ايد. هر سه شنبه شب تعداد زيادی زاير وارد اين مکان مقدس می شوند، نمی دانم چندتا شايد ده هزار نفر . اما به نظر شما چندتای آنها برای خود آقا آمده اند ؟ يعنی برای ناراحتی و مريضی و گرفتاری و ... نيامده اند . فقط آمده اند تا از خدا سلامتی و فرج آن بزرگوار را بخواهند و بس . کمه نه؟ يکی ، دوتا ؟ نمی دونم .

راستی يکی از اقوام تازه از مکه برگشته . ميدونيد، آقاشو ديده هم تو مکه هم تو مدينه ، در هر دو جا به يک شکل و يک هيئت. لباس سبز ، شال سبز، متين و باوقار محاسنی زيبا و صورتی چون عکس حضرت محمد (ص) . البته اول نشناخته اما وقتی به هتل برگشته متوجه شده. خوش بحالش .

ما که رفتيم مکه ، نديديمش ، جوانی رو هم که ديديم شايد يکی از ياراشون بوده.

 

   + کهزادی - ٩:۱٦ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٢/٦/٢٦

تبريک

سلام

بالاخره به روز شد.

ميلاد مولا را به همگی تبريک می گويم.

موفق وپيروز باشيد

   + کهزادی - ۸:٢٢ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٢/٦/٢٦

کمک

آقا بازسازی نمی کنه (بهروز نمی کنه) کمممممممممممممممک

   + کهزادی - ٥:٤٦ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٢/٦/٢٤

اطلاعيه

اگر مدتی است که خدمتتان نمی رسم به دليل عدم بازسازی وبلاگ است . اگر راهش را ميدانيد کمک کنيد. 

   + کهزادی - ٤:٢٠ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٢/٦/۱۳

العفو

سلام

آيا با من هم عقيده هستيد؟

عجب بنده های پررويی هستيم ها. رزق و روزيشو می خوريم، از مواهب بی شمارش استفاده می کنيم،‌ اونوقت نافرمانی می کنيم، تازه بيشتر وقتا عذرخواهی نميکنيم!! يکی نيست بگه آدم ناحسابی کافيه دو دقيقه راه نفستو بند بياره،‌چی کار می کنی؟ مرخصی.

شيخ بهايی در جلد دوم کتاب  کشکول روايت کرده است که در تورات آمده : « ... ای فرزند آدم هر روز که می شود، من روزی تازه تو را می فرستم ولی شب هنگام ملائکه اعمال زشت تو را برايم می آورند،‌ پس هميشه خير من به سوی تو نازل است و شر تو به سوی من می آيد.

ای فرزندان آدم به من به اندازه نياز خود اطاعت کنيد و به ميزان طاقت تان در آتش جهنم معصيت کنيد، برای دنيا به همان ميزان کار کنيد که در آن هستيد و برای آخرت هم به اندازه توقفتان در آن توشه برداريد ... . »

   + کهزادی - ٦:٠٥ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٢/٦/۱٢