شب يلدا شب تولدم

سلام

انشاالله هميشه دلاتون گرم باشه و هميشه دور هم جمع باشيد. اميدوارم پدرومادرا و پدربزرگا و مادربزرگاتون سالهای سال زنده باشند و در اين شب طولانی و سرد به ديدارشون بريد. خب در اين شب كه من به دنيا اومدم همه جشن می گيرن  ( به قول معروف واسه خودم كوكا باز می كنم). صبا مطلب جالبی در مورد اين شب داره، ببينيد.

ضمنا توضيحی در مورد مطالب قبلی بدهم و آن اينكه ما منتظر بلای آسمانی برای هيچ تنابنده ای نيستيم اما مطالب من در مورد سنت الهی است و اين هيچ ربطی به خوشآمد يا بدآمد ما ندارد. چه بخواهيم و چه نخواهيم نتيجه ظلم ... .

   + کهزادی - ۱٠:٠٩ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٢/٩/۳٠

سنت تاريخ

سلام

در زمان مهرداد دوم رومی ها كه از جنگ با ايرانيان و شكست های پی در پی خسته شده بودند پيشنهاد صلح می دهند و از ايران نماينده ای از نزديكان مهرداد به اجلاس صلح می رود و ماجرای صلح به فرجام می رسد. اما وقتی نماينده ايران پيش مهرداد می رود به جای تشكر با حكمی مبنی بر ۲۷ بار اعدام مواجه می شود. علت را جويا می شود و مهرداد می گويد: در جلسه صلح  روی يك صندلی نشستی كه از صندلی نماينده روم كوتاه تر بود و اين كار تو ممكن است شوكت ما را نزد روميان پايين بياورد. برای پاك شدن اين فكر از ذهن آنان در مراسم اعدام تو، نمايندگان روم هم بايد حاضر باشند!!!

خب در طی قرون و اعصار هر كشور يا قومی حداقل يك بار به آقايی دنيا يا به قول امروزی ابرقدرتی رسيده است. زمانی ايران زمانی مصر،چين،روم و.... زمانی انگليس ابرقدرت بود كه اين را پدران و پدربزرگ هايمان به خوبی به ياد دارند و ابرقدرتی روسيه را نيز كه همه ما به ياد داريم اما حالا چطور؟ اين آخر كاری نوبت  به آمريكا رسيده است اما بايد توجه كرد‌‌ اگر ابرقدرتی دائمی بود به آمريكا نمی رسيد.  اين روزها آمريكا از اسرائيل برای آموزش جنگ خيابانی بر عليه شهروندان عراقی  كمك می گيرد.

آيا بوی سقوط اين ابر قدرت نيز به مشامتان می رسد؟ اگر خدا بخواهد به چشم خواهيم ديد.

   + کهزادی - ۱٠:٠٩ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٢/٩/٢٠

جامعه آمريکا

سلام

آيا به فيلم های آمريکايی دقت کرده ايد؟ درصد بالايی از فيلم های آنان موضوع يکسانی دارد. افرادی زمينی يا موجوداتی فضايی يا حادثه ای فضايی يا ... رخ می دهد که موجوديت آمريکائيان يا نسل انسانها را مورد تهديد قرار می دهند و برنامه خود را تا نزديک انتها پيش می برند و سپس تعدادی روئين تن يا قهرمان آمريکايی با يک مديريت  عالی از سوی سياستمداران و يک طرح بی نظير از سوی نخبگان آمريکايی وارد صحنه شده و ‌موضوع را حل می کنند و تمام جهانيان به افتخار آمريکايی ها کف می زنند. شاهد مدعا در فيلم هايی نظير «آرماگدون» يا «روز استقلال» و ... موجود است.

به نظر شما چرا چنين افکاری دارند؟

درواقع در هر جامعه ای فيلم ها و افکار عمومی حول اعتقادات مردم آن جامعه دور می زنند. به نظرمن مردم آمريکا در ناخودآگاه خود احساس می کنند در آينده های نه چندان دور تمامی شوکت و عظمتشان و شايد کل نسلشان منقرض می شود. و اين به صورت اعتقادی برايشان درآمده . سوال اين است چرا چنين افکار و فيلمهايی در کشورهای ديگر مثلا ايران طرفدار ندارد؟ در واقع مردم کشورهای ديگر چنين اعتقادی (يعنی نابودی کامل خود) ندارند.

منابع اطلاعاتی آنان که باعث اين اعتقادات شده منابع يهوديت و پيشگوهايی نظير « نوستر آداموس» است. آمريکاييان به پيشگويی های نوستر آداموس اعتقاد دارند چرا که بسياری از آنها به وقوع پيوسته و بايد گفت که پيشگويی های بدی برای آينده آنان نيز کرده است.

برای کسب اطلاعات بيشتر در مورد پيشگويی هاي نوستر آداموس می توانيد به کتاب « تحليل اسلامگرايانه پيشگويی های نوستر آداموس» رجوع کنيد.

بايد بدانيد مرشد مذهبی بوش (رئيس جمهور فعلی آمريکا) يک صهيونيست است و بوش نيز خود را يک مذهبی نشان می دهد تا جايی که در يکی از سخنرانی هايش گفته است : « خدا مرا مامور کرد که افغان را تسخير کنم و اين کار را کردم و اکنون نيز مرا مامور فتح عراق کرده است!!!» البته حماقت بوش بر هيچ کس در جهان پوشيده نيست اما اين مطلب را برای اين گفتم که هدف اصلی آمريکا برای سلطه بر خاورميانه همان اعتقاداتی است که دارند و بر طبق آن بايد اسرائيل و آمريکا نابود شوند .

درواقع تمام هدف آنها برای جلوگيری از اين واقعه ای است که خود آنها به آن اعتقاد دارند و بوش همان رويين تن فيلمهای هاليوودی است.

اما چه سود که واقعيت با فيلم تفاوت دارد.

علت ضديت آنان با مسلمانان و مخصوصا ايرانيان نيز همين است و اعتقاد دارند که اين نابودی از سوی همين جوامع صورت می گيرد.

به نظر من حتی آنان به ظهور حضرت مهدی (عج الله تعالی فرجه الشريف)  نيز اعتقاد دارند و مطمئن باشيد بيشتر از ما درباره آن تحقيق کرده اند. اگر اينقدر به دستيابی ايران به تسليحات اتمی حساس هستند براي اين است که در آن زمان از نظر نظامی برتر باشند و به خيال خود از سرنوشتی که حتی خودشان به آن اعتقاد دارند فرار کنند.

اگر می بينيد بوش خودسرانه عمل می کند و حتی سازمان ملل را دور می زند به خاطر چنين اعتقاداتی است که نمی تواند آن را صريحا اعلام کند اما تلاش خود را برای جلوگيری از آن به عمل می آورد. و شايد عجله او برای پيشبرد اهدافش نيز اعتقاد او به نزديک بودن آن حادثه عظيم باشد.

وخدا داناتر است.

   + کهزادی - ۱:٠٧ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٢/٩/۱٤

آرماگدون۲

سلام

ابتدا عيد سعيد فطر را به همه تبريک می گويم و اميدوارم بهره کاملی از اين ماه برده باشيد.

اگر مطلب قبلی در مورد آرماگدون را خوانده ايد، می خواستم مطالب جديدی را به اطلاعتان رسانم. به طور خلاصه فقط اين را بگويم که به اعتقاد صهيونيست ها اين واقعه بين سال های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۷ ميلادی به وقوع می پيوندد.

برای کسب اطلاعات بيشتر پيوند زير را کليک کنيد. در اين مقاله مطالب جالب و نکات مهمی در اين رابطه مطرح شده است.

آرماگدون، صهيونيسم و پروتستانتيزم

   + کهزادی - ۱۱:٢٢ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٢/٩/٧