درود بر سید حسن نصرالله، شیر دلاور

اول جوک سال را بشنوید

امروز بوش پس از ساعت ها تفکر به این نتیجه رسیده است که حزب الله از اسرائیل شکست خورده است ( بنازم به این IQ).

داستان این یک ماه داستان عجیبی است.

 مدتی است که آمریکا، اسرائیل را ترغیب به حمله به حزب الله کرده است.دلایل زیادی برای این کار می توان متصور شد. با این کار می توانی کار حزب الله را یکسره کنی و یکی از موانع مهم را برداری. تو دارای ششمین ارتش دنیا هستی و حزب الله تنها گروهکی کوچک و ضعیف است بنابراین در کمتر از یک هفته تا بیروت پیش می روی و اثری از حزب الله باقی نمی ماند. ضمنا حساب کار دست ایران و سوریه می آید. پس از موافقت اولمرت مقدمات آماده می شود اما این حمله شاید قرار بود در چند ماه آینده به اجرا در بیاید اما وقتی حزب الله دو سرباز اسرائیلی را اسیر می کند ( که آن هم جای بحث دارد) مثلا بهانه به دست اسرائیل می افتد تا نقشه خود را جلوتر عملی کنند اما نمی دانستند که حزب الله آماده است.

این دلایل و بسیاری دیگر آن چیزی است که بوش و رایس به اولمرت گفته اند اما ببینیم پشت صحنه چه خبر است. احتمالا آنچه در ذهن دولتمردان آمریکا بوده غیر از این هاست.

آمریکا برای حمله به ایران مردد است و تاکنون نتوانسته تصمیم بگیرد خب در چنین مواردی باید چه کار کرد؟ بهتر است محکی بزنیم (یا به عبارتی شرایط را شبیه سازی یا سیموله کنیم) بهترین شبیه سازی جنگ بین اسرائیل و حزب الله است. نتایج این جنگ با تقریب بسیار خوب می تواند نتیجه جنگ واقعی بین ایران و آمریکا را نشان دهد.

چه چیز از این بهتر! آمریکا، اسرائیل را وادار به حمله به حزب الله می کند و نتیجه را نظاره گر می شود ضمنا این کار بر خلاف حمله به عراق و افغان هیچ هزینه ای ندارد. نتیجه این حمله بسیار با ارزش بوده و نتیجه حمله به ایران را به راحتی مشخص می کند.

این جاست که اسرائیلی ها با وجود زیرکی بیشتر از آمریکایی ها از آن ها رودست خورده و با تحریک آمریکا به حزب الله حمله کردند و بزرگترین اشتباه تاریخ خود را رقم زدند. این اشتباهی است که می تواند کل موجودیت اسرائیل را ازبین ببرد و به خواست خدا انجام شد.

حالا ببینیم این نبرد برای آمریکا چه نتایجی داشت؟ آمریکا اکنون می داند به هیچ وجه در زمین و دریا حریف ایران نیست. فقط تصور کنید که یک ساعت زمان کافیست تا کل ناوهای غول پیکر آمریکا کف خلیج فارس را ببینند! و ضیافت بزرگی برای کوسه های خلیج فارس برپا شود ( فراموش نکنیم روی ناوهای اسرائیل که توسط حزب الله به راحتی غرق شدند ضد موشک نصب بود. آن ضد موشکی که نهایت تکنولوژی آمریکاست). در زمین نیز وضعیت کاملا آشکار است.

خب تنها جایی که برای آمریکا می ماند کجاست ؟ هوا؟

شاید این نتیجه کل ماجرا باشد اما ( نمی دانم شاید بهتر باشد نگویم) :

شاید این دامی برای آمریکا باشد. تا به خیال قدرت در هوا فقط با تکیه به آن بخواهد به ایران حمله احتمالی کند. اما اگر سکوت حزب الله در هوا دام باشد (نوجه کنید در روزهای اول یک جنگنده F-16 را منهدم کردند اما دیگر حرکتی در هوا انجام نشد)  آن وقت در صورت حمله احتمالی از هوا ...

شاید ما نسلی باشیم که به خواست خدا یک امپراطوری دیگر در

تاریخ جهان را به زیر می کشیم.

والله اعلم

درود بر سید حسن نصرالله، شیر دلاور و فرزند خلف پیامبر اعظم حضرت ختمی مرتبت

و درود بر رزمندگان دلیر حزب الله که حماسه ای تاریخی به پا کردند.

و مرگ بر زورگویان و ستمگران

و ننگ بر بزدلان و ذلیلان و حزب باد.

   + کهزادی - ۳:٠٦ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٥/٥/٢٤