تمام توان یک دروغ

سلام

امروز به همراه سیل مردم روزه دار و ظالم ستیز به تظاهرات روز قدس رفته بودم. به چهارراه ولی عصر رسیده بودیم که دیدم از پشت سر مردم به هیجان آمده و با صدای بلند و نا منظم شعارهای مرگ بر منافق و مرگ بر ضد ولایت فقیه می دهند وقتی برگشتم چشمتان روز بد و آدم بد نبیند که دیدم همانی که باعث نا امن شدن کشور در ماههای اخیر شده بود همانی که جوانهای مملکت را با یک دروغ شاخدار به کشتن داده بود و همانی که اقتدار کشورمان را در سایر کشورها تضعیف کرده است یعنی موسوی در دو متری من است.

من هم با جمعیت شروع کردم با صدای بلند شعارهای مرگ بر منافق و مرگ بر ضد ولایت فقیه و مرگ بر خائن دادن و به طرفش رفتم که نرده های خطوط اتوبوسرانی مانع شد. راستش اگر این نرده ها نبودند احتمالا اقدامی فیزیکی انجام می دادم .

او چند ثانیه بیشتر نمایان نشد چون سیل جمعیت خشمگین به سمتش هجوم برده بودند و فورا داخل یک ماشین آبی پرید و فرار کرد.

و این بود تمام قدرت و توان و جسارت و شجاعت سردمدار یک دروغ بزرگ. نمی دانم تا کی باید شاهد دهن کجی آنان به ملت شریف و عزیزمان باشیم.

از لحظه فرار موسوی فیلم گرفته ام که می توانید در    اینجا     ببینید. 

/ 47 نظر / 31 بازدید
نمایش نظرات قبلی
دیا110

مرگ بر منافق مرگ بر ضد ولایت فقیه

ایرانی تبار ایران دوست

تا زمانی که مردم ما یاد نگیرن اولین اصل دموکراسی که تسامح واحترام به حقوق دیگران هس رو اجرا کنن مطمئن باشین وضع همین خواهد بود. این گروه سبز تنها پندارشان این است که خودشان چشمهاشان باز است وروشنفکران تنها از میان آنانند.بنابر این هیچ گاه تلاش نمیکنند تا از این جایگاه فراتر روند!!!! البته مقصر آنان نیستند چرا که رهبران آنان زمانی که دم از دموکراسی میزدند این مورد را برایشان تشریح نکرده بودن چرا که خود نیز از آن بی خبرند.

ایرانی تبار ایران دوست

واسه علی آقا: به خاطر همین محبوبیت بود که مردم ایران عمامه ی آقای خاتمی رو از سرش انداختن؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آقا اینو تو یوتیوب آپ لودش کنین خیلی تاثیر داره

مجید

سلام دوست عزیز حق این دروغگوی بزرگ همینه خودش ته هرچی دروغه اما دکتر رو متهم به دروغگویی میکنه مرک بر منافق

مجید

سلام.دمت گرم.خوب حقش را کف دستش گذاشتید.مردک منافق.از این بدتر باید برخورد شود.احمدی نژاد سینه خود را برای شلیک گلوله دشمنان و ضد ولایت فقیه باز گذاشته است.4 سال به تمام ایران سر زد و در ام القری کفر ؛ دم از اسلام و امام زمان زد و ترسی از کسی نداشت و ندارد.فکر می کردند که کل ملت ما همین مایه دارهای بالا شهر هستند.نه دادش.من خودم در تظاهرات دیدم که چه جمعیتی در دفاع از ملت فلسطین و لبیک به رهبر عزیزمان آمده بودند.

فاطمه

سلام من از وبتون خیلی خوشم اومده اگر باتبادل لینک موافق باشید خوشحال میشم به منم سر بزنید

یک منتـــــــــــــــظر

بنام پروردگار منتظران سلام دحو الارض، مطابق با بیست و پنجم ماه ذوالقعده، روزی است که خداوند با نظر به کره زمین، به جهان خاکی حیات بخشید. از این روز، بخش هایی از کره زمین ـ که سراسر از آب بود ـ شروع به خشک شدن نمود تا کم کم به شکل ربع مسکون امروزین درآید. مطابق روایات، اولین نقطه ای که از زیر آب سر برآورد مکان کعبه شریف و بیت ا... الحرام بود. به نظر برخی از مفسران، آیه 30 سوره نازعات (والارض بعد ذلک دحاها) به همین واقعه اشاره دارد. ادامه مطلب را در پست جدید ما بخوانید....... التماس دعا در این روز ....[گل]

پیام فضلی

* مراقب باشیم هتاکی ها در سکوت نماند!! ------------------------------------------------------------------------------ » طرح یک میلیون لعن، در فریاد بر عمل فبیح فتنه گران، در پاره کردن عکس معمار بزرگ انقلاب؛ حضرت روح الله-ره در روز 16آذر »» قرائت 5مرتبه قست: اللهم العن اول ظالم... از زیارت عاشورا و ارسال این پیام به دیگران. --------------------------------------------------------------------------------- ** در صورت تمایل، میتوانید با ارسال یک پیامک(حتّی خالی) به شماره جنبش پیامکی؛ 09193002482، متن فوق را دریافت نمایید. ** لازم به ذکر است متن فوق 3 کراکتر میباشد. (جنبش پیامکی احمدی نژاد)

طلبه ای از مشهدالرضا علیه السلام

بسم الله الرحمن الرحیم سلام علیکم السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین. پیشاپیش فرا رسیدن ایام محرم الحرام رو تسلیت عرض میکنم. یا علی [گل]