جامعه آمريکا

سلام

آيا به فيلم های آمريکايی دقت کرده ايد؟ درصد بالايی از فيلم های آنان موضوع يکسانی دارد. افرادی زمينی يا موجوداتی فضايی يا حادثه ای فضايی يا ... رخ می دهد که موجوديت آمريکائيان يا نسل انسانها را مورد تهديد قرار می دهند و برنامه خود را تا نزديک انتها پيش می برند و سپس تعدادی روئين تن يا قهرمان آمريکايی با يک مديريت  عالی از سوی سياستمداران و يک طرح بی نظير از سوی نخبگان آمريکايی وارد صحنه شده و ‌موضوع را حل می کنند و تمام جهانيان به افتخار آمريکايی ها کف می زنند. شاهد مدعا در فيلم هايی نظير «آرماگدون» يا «روز استقلال» و ... موجود است.

به نظر شما چرا چنين افکاری دارند؟

درواقع در هر جامعه ای فيلم ها و افکار عمومی حول اعتقادات مردم آن جامعه دور می زنند. به نظرمن مردم آمريکا در ناخودآگاه خود احساس می کنند در آينده های نه چندان دور تمامی شوکت و عظمتشان و شايد کل نسلشان منقرض می شود. و اين به صورت اعتقادی برايشان درآمده . سوال اين است چرا چنين افکار و فيلمهايی در کشورهای ديگر مثلا ايران طرفدار ندارد؟ در واقع مردم کشورهای ديگر چنين اعتقادی (يعنی نابودی کامل خود) ندارند.

منابع اطلاعاتی آنان که باعث اين اعتقادات شده منابع يهوديت و پيشگوهايی نظير « نوستر آداموس» است. آمريکاييان به پيشگويی های نوستر آداموس اعتقاد دارند چرا که بسياری از آنها به وقوع پيوسته و بايد گفت که پيشگويی های بدی برای آينده آنان نيز کرده است.

برای کسب اطلاعات بيشتر در مورد پيشگويی هاي نوستر آداموس می توانيد به کتاب « تحليل اسلامگرايانه پيشگويی های نوستر آداموس» رجوع کنيد.

بايد بدانيد مرشد مذهبی بوش (رئيس جمهور فعلی آمريکا) يک صهيونيست است و بوش نيز خود را يک مذهبی نشان می دهد تا جايی که در يکی از سخنرانی هايش گفته است : « خدا مرا مامور کرد که افغان را تسخير کنم و اين کار را کردم و اکنون نيز مرا مامور فتح عراق کرده است!!!» البته حماقت بوش بر هيچ کس در جهان پوشيده نيست اما اين مطلب را برای اين گفتم که هدف اصلی آمريکا برای سلطه بر خاورميانه همان اعتقاداتی است که دارند و بر طبق آن بايد اسرائيل و آمريکا نابود شوند .

درواقع تمام هدف آنها برای جلوگيری از اين واقعه ای است که خود آنها به آن اعتقاد دارند و بوش همان رويين تن فيلمهای هاليوودی است.

اما چه سود که واقعيت با فيلم تفاوت دارد.

علت ضديت آنان با مسلمانان و مخصوصا ايرانيان نيز همين است و اعتقاد دارند که اين نابودی از سوی همين جوامع صورت می گيرد.

به نظر من حتی آنان به ظهور حضرت مهدی (عج الله تعالی فرجه الشريف)  نيز اعتقاد دارند و مطمئن باشيد بيشتر از ما درباره آن تحقيق کرده اند. اگر اينقدر به دستيابی ايران به تسليحات اتمی حساس هستند براي اين است که در آن زمان از نظر نظامی برتر باشند و به خيال خود از سرنوشتی که حتی خودشان به آن اعتقاد دارند فرار کنند.

اگر می بينيد بوش خودسرانه عمل می کند و حتی سازمان ملل را دور می زند به خاطر چنين اعتقاداتی است که نمی تواند آن را صريحا اعلام کند اما تلاش خود را برای جلوگيری از آن به عمل می آورد. و شايد عجله او برای پيشبرد اهدافش نيز اعتقاد او به نزديک بودن آن حادثه عظيم باشد.

وخدا داناتر است.

/ 2 نظر / 8 بازدید
وحيد

سلام بر تو باد . چه روشن حقايق را بيان مي كني بيشتر در اين مورد ها در ما شور و شعف به وجود آور

علی امینی

تشکر